Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Залишайтеся на зв’язку до 30 днів із комплектом inReach Mini 2 Marine Bundle від Garmin

Перегляди: 153
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала новий inReach® Mini 2 Marine Bundle, компактний пристрій супутникового зв’язку з двосторонньою текстовою комунікацією та функцією SOS1 у комплекті з кріпленням для човна для швидкого та легкого доступу. Користувачі відчуватимуть більше спокою з двостороннім обміном текстовими повідомленнями, відстеженням їх місцеперебування та оновленням прогнозу погоди завдяки глобальній супутниковій мережі Iridium®1. Якщо станеться надзвичайна ситуація, власники inReach Mini 2 можуть надіслати інтерактивне екстрене повідомлення до Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC), який працює цілодобово та без вихідних.

Оптимізований для життя на воді

Маленький, але потужний inReach Mini 2, розміром 10 см у висоту та 5 см у ширину, важить усього 100 г. Він містить все необхідне — від обміну повідомленнями до відстеження та подачі сигналу SOS. Комунікатор має водонепроникність за стандартом IPX72 та підключається до морської електроніки на борту, зокрема до картплотерів серії GPSMAP® 8400/8600 і GPSMAP 7×3/9×3/12×3, морських смартгодинників quatix® 7 та ін. або може використовуватися автономно. Бездротове підключення між пристроями дозволяє користувачам дистанційно керувати inReach Mini 2 для надсилання та отримання повідомлень, запуску та припинення відстеження та, у разі надзвичайної ситуації, для інтерактивного екстреного виклику безпосередньо зі сполученого пристрою. inReach Mini 2 можна надійно та компактно закріпити у зручному місці та зберігати його зарядженим завдяки гвинтовому кріпленню та кабелю живлення 12 В.


Garmin анонсує GPS-комунікатор inReach Mini 2 Marine Bundle у комплекті з кріпленням

Тривалий час роботи батареї

На суші чи на морі ви можете користуватись своїм пристроєм дійсно довго, адже він забезпечує до 14 днів безперервної роботи в 10-хвилинному режимі відстеження за замовчуванням. Щоб подовжити час роботи батареї, можна налаштувати інтервали відстеження на inReach Mini 2 та отримати до 30 днів безперервного використання у 30-хвилинному режимі відстеження3. Мандрівники, які лише зрідка опиняються в нелюдних місцях, відчуватимуть більше впевненості зі своїм inReach Mini 2, тому що він не втрачає заряд і готовий до використання, знаходячись у вимкненому стані до 1 року. Це робить його цінним доповненням до комплекту резервних аварійних пристроїв на судні.

Готовий до пригод

InReach Mini 2 автоматично записує заняття та зберігає пройдені маршрути. Якщо користувач заблукав, він може просто ввімкнути функцію TracBack®, і пристрій відстежить його пересування та скерує назад до початкової точки.

Для додаткової допомоги в навігації inReach Mini 2 оснащений електронним компасом, який показує точний курс, навіть під час стоянки. Окрім GPS, він використовує супутникові мережі GALILEO, QZSS і BeiDou для швидшого пошуку супутників і більшого покриття в складних умовах.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу inReach Mini 2 моряки можуть перевіряти оновлення місцезнаходження, оповіщення про погоду та повідомлення швидше, ніж будь-коли раніше. Новий та зручний «швидкий перегляд» дозволяє прокручувати віджети пристрою, щоб швидко переглядати основні елементи, які відображаються на новому дисплеї пристрою з високою роздільною здатністю, оптимізованому для перегляду в будь-яких умовах.

Користувачі можуть розширити можливості свого inReach Mini 2 за допомогою програми Garmin Explore Mobile, яка дозволяє створювати карти, відстежувати, синхронізувати та ділитися своїми пригодами. При підключенні до inReach Mini 2 можна швидко вводити повідомлення, отримувати актуальну інформацію про погоду, завантажувати різноманітні карти, переглядати свої подорожі та багато іншого зі свого мобільного пристрою.

Діліться своїми пригодами в режимі реального часу

Користувачі inReach Mini 2 можуть брати своїх друзів та сім’ю у віртуальну подорож, коли ті залишаються вдома, завдяки функції обміну місцеположенням, навіть без покриття мобільного зв’язку. Через сторінку inReach MapShare™ або надсилаючи координати GPS у повідомленні, ви можете миттєво передавати своїм рідним координати актуального місцеперебування. Друзі та рідні також можуть зв’язатися безпосередньо з користувачами inReach Mini 2, щоб перевірити час їх прибуття в док, подивитися, як клює риба, або надіслати привітання.

Цілодобове реагування на надзвичайні ситуації

Завдяки спеціальній кнопці SOS на пристрої користувачі можуть швидко подати сигнал SOS у разі виникнення надзвичайної ситуації. Після подачі сигналу SOS inReach Mini 2 надішле сигнал лиха до Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC), спеціалізованого координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації, який працює цілодобово та без вихідних. За допомогою двостороннього зв’язку центр IERCC може спілкуватися з користувачем inReach, а потім повідомляти відповідну пошуково-рятувальну організацію про зворотний зв’язок. IERCC надасть підтвердження про те, що допомога наближається, а також оновлення про стан заходів реагування. IERCC також може зв’язатися з зазначеними користувачем контактними особами для екстрених випадків.

У комплект входить внутрішня літієва акумуляторна батарея, яка забезпечує до 14 днів використання в 10-хвилинному режимі відстеження за замовчуванням і до 30 днів у розширеному режимі відстеження з 30-хвилинним інтервалом. Він також включає морське кріплення та обладнання, 12-вольтовий кабель живлення та плавучий шнур.

1Потрібна активна підписка. Деякі країни регулюють або забороняють використання пристроїв супутникового зв’язку. Користувач несе відповідальність за знання та дотримання всіх чинних законів у країні, де планується використовувати пристрій.
2Див. Garmin.com/waterrating для отримання детальнішої інформації.
3Залежно від налаштувань


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".