Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Lowrance® анонсує зимовий комплект Explorer Ice Fishing Pack для підлідної риболовлі

Перегляди: 56
Компанія Lowrance®, світовий лідер у галузі риболовної електроніки з 1957 року, представляє зимовий комплект Explorer Ice Fishing Pack для підлідної риболовлі.

Оновлений комплект для зимової риболовлі складається з популярного Elite FS™ 9 з ActiveTarget® Live Sonar (Арт .: 000-15774-001), водонепроникної сумки преміальної якості, штиря-тримача для закріплення датчика ActiveTarget на льоду. У зимовий набір також входить літієва батарея ємністю 24 Ач з подвійними USB-портами для зарядки та вбудованим вимірювачем напруги.

Новий зимовий набір для риболовлі від Lowrance

“Explorer Ice Fishing Pack оснащений усім необхідним для риболовлі на льоду протягом цілого дня,” сказав Джеремая Кларк (Jeremiah Clark), виконавчий віцепрезидент Lowrance. “Підлідна риболовля має вищий рівень складності — часто рибалкам доводиться лише здогадуватись, що відбуваються під водою й шукати ефективні місця навмання. Але з нашим новим зимовим комплектом гру у здогадки можна залишити в минулому та ідентифікувати рибу набагато швидше. Допоможуть у цьому високодеталізовані карти Navionics і C-MAP, а також сонар ActiveTarget, який дає змогу бачити реакцію риби на приманку в режимі реального часу, одразу як ви закинули її в лунку.”

Новий зимовий набір для риболовлі від Lowrance