Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin отримує численні нагороди за інновації та безпеку в морській галузі

Перегляди: 90
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, з гордістю повідомляє про нещодавні нагороди, які вшановують її відданість інноваціям та безпеці у галузі судноводіння та риболовлі. Компанія отримала нагороду IBEX Innovation Award, нагороду від Національної суднобудівельної промисловості США та посіла третє місце у рейтингу серед найбільш інноваційних морських компаній за версією Soundings Trade Only. Нагороди присуджені на онлайн церемоніях 20 та 21 жовтня 2022 року у зв’язку зі скасуванням Міжнародної виставки та конференції для суднобудівельників (IBEX), яка є найбільшою торговельною подією для морських ритейлерів у США.


Garmin отримує численні нагороди за інновації та безпеку в морській галузі

Нагорода IBEX Innovation Award

IBEX Innovation Awards, одна з найпрестижніших щорічних церемоній нагородження, вшановує виробників і постачальників морського обладнання за блискучий розвиток продукції в галузі водного туризму та за її межами. Присудження нагород регулюється Національною асоціацією морських виробників (NMMA) та оцінюється суддями від Boating Writers International (BWI).

Garmin отримала нагороду за інновації в категорії «OEM Electronics» за Surround View, першу в галузі повністю інтегровану систему камер, що пропонує відеоспостереження у реальному часі з висоти пташиного польоту з оглядом на 360 градусів навколо човна. За допомогою шести компактних камер, встановлених за технологією «крізь корпус» система Surround View забезпечує максимальний огляд області навколо човна на 360 градусів. Це обладнання покликане дати можливість капітану спостерігати за периметром судна під час виконання маневрів на низьких швидкостях або причалювання.

Нагорода від Національної суднобудівельної промисловості США за значний внесок у безпеку водного транспорту (National Boating Industry )

Ця нагорода, яка щорічно присуджується міжнародною компанією Sea Tow Foundation виробникам морського обладнання у галузі водного туризму, відзначає суттєвий внесок Garmin у безпеку на воді, досягнутий шляхом цілеспрямованих зусиль та інноваційних розробок.

Компанія отримала найвищу оцінку в категорії «Виробник спорядження та обладнання» за успішно проведену кампанію у галузі судноплавства, що сприяє безпечному та відповідальному плаванню. Судді були вражені цілеспрямованою кампанією Garmin у ЗМІ, інформативними дописами у соціальних мережах і блогах, проведеними вебінарами для мореплавців та активною участю Garmin у різноманітних галузевих заходах та ініціативах у 2022 році — усі вжиті компанією заходи спрямовані на надання продукції, ресурсів та навчальних матеріалів, необхідних для формування більш відповідальної та інтелектуальної спільноти судноводіїв.

Премія за найбільш інноваційну морську компанію

Garmin також увійшла до рейтингу 10 найбільш інноваційних морських компаній 2022 року за версією Soundings Trade Only. Ця премія присуджується найвидатнішим компаніям, які змінюють майбутнє морської індустрії за допомогою нових ініціатив, процесів, технологій, маркетингових заходів, продукції тощо. Garmin одержує цю престижну премію п’ятий рік поспіль, цього року компанія посіла третє місце.

Цього місяця Garmin восьмий рік поспіль була вшанована званням виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA. Нагорода присуджується найвідомішій компанії у галузі морської електроніки за досконалість у наданні сервісних послуг та підтримку у цій галузі.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".