Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує нові розумні годинники Instinct Crossover

Перегляди: 257
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала Instinct® Crossover, найновіше та найунікальніше доповнення до популярного сімейства міцних спеціалізованих розумних годинників Instinct.

Garmin Instinct Crossover - це гібридний смарт-годинник із GPS, створений для тих, хто цінує класичний аналоговий годинник, але не хоче поступатися основними функціями смарт-годинника або його надійністю. Яскраві люмінесцентні стрілки годинника Instinct Crossover динамічно покращують функції цілодобового моніторингу здоров'я та відстеження активності Garmin на цифровому дисплеї високої чіткості. Завдяки сонячній зарядці Garmin час автономної роботи Instinct Crossover може вимірюватися місяцями, а не днями1.

Garmin анонсує гібридні розумні годинники Instinct Crossover

Удосконалена міцність

Instinct Crossover поєднує в собі міцну конструкцію та інтуїтивний інтерфейс з новими аналоговими стрілками з покриттям Super-LumiNova®. Люмінесцентні аналогові стрілки накладаються на цифровий дисплей високої роздільної здатності та швидко переміщаються, коли клієнтам потрібні детальні дані, надані інтелектуальними функціями. Instinct Crossover стійкий до перепадів температур та ударів, захищений за стандартом MIL-STD-810 та водонепроникний до 10 AТМ. Завдяки новій технології аналогових стрілок RevoDrive™ від Garmin годинник Instinct Crossover готовий забезпечити точний хронометраж та автокалібрування навіть у найсуворіших умовах під час пригод.

Створено для підтримки заряду

Ті, хто віддає перевагу безперервному хронометражу на аналоговому годиннику, оцінять Instinct Crossover Solar Edition з нескінченним часом автономної роботи в режимі енергозбереження із зарядкою від сонячної батареї, яка забезпечує традиційні аналогові функції, такі як час, дата та секундомір. При використанні розширених підключених функцій Instinct Crossover Solar Edition може забезпечити до 70 днів автономної роботи в режимі розумного годинника із зарядкою від сонячної батареї. Навіть без сонячної батареї базова модель Instinct Crossover може працювати майже місяць в режимі розумного годинника і понад 110 годин в режимі GPS.

Подбайте про здоров'я, залишаючись на зв'язку

Instinct Crossover надає функції та дані, які потрібні клієнтам для досягнення цілей у сфері здоров'я, фітнесу та способу життя. Годинник має повний набір функцій стеження за здоров'ям Garmin, включаючи Sleep Score та Advanced Sleep Monitoring, а також функцію Health Monitoring, яка дозволяє користувачам записувати ключові показники здоров'я, такі як Body Battery™, стрес та частоту серцевих скорочень.

Любителі фітнесу будуть мотивовані, знаючи, що їхній годинник вимірює VO2 Max, Pulse Ox2, фітнес-вік, статус тренування/навантаження/ефект, статус HRV та час відновлення. Ці функції здоров'я та гарного самопочуття стали можливими завдяки збільшеному часу автономної роботи Instinct Crossover та здатності носити його протягом кількох тижнів без підзарядки.

Garmin Instinct Crossover підключається до смартфонів, щоб клієнти могли отримувати повідомлення на своє зап'ястя, використовувати безконтактні платежі Garmin Pay™3 та синхронізуватися з програмою Garmin Connect™ і магазином Cоnnect IQ™.

Навігація по життю

Поза шляхами Instinct Crossover забезпечує GPS-стеження, підтримку кількох GNSS, датчики ABC, маршрутизацію TracBack®, яка допомагає користувачам переміщатися по тому ж маршруту назад до вихідної точки, і контрольну точку відліку, яка допомагає користувачам відстежувати обране місце відносно власного місця знаходження. Модель Instinct Crossover Tactical Edition крім того надає спеціальні тактичні функції, такі як сумісність із нічним баченням, прихований режим, подвійний формат GPS та багато іншого.

1Передбачається носіння протягом усього дня та 3 години на день на вулиці в умовах освітленості 50 000 люкс.
2Це не медичний пристрій і не призначений для використання в діагностиці або моніторингу будь-якого захворювання; див. Garmin.com/ataccuracy.
3Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв'яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".