Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin доповнює серію преміальних акустичних систем Fusion Signature Series 3i моделлю Wake Tower на 8.8 дюймів

Перегляди: 302
Компанія Garmin, доповнила лінійку преміальних морських динаміків та колонок Signature Series 3i від бренду Fusion моделлю Wake Tower на 8.8” для вейк-катерів. Колонки Signature Series 3i 8.8” Wake Tower доступні у спортивному білому та чорному кольорі з новою сірою металевою решіткою Sports Grey. Високоякісний звук під час кожного плавання є особливою рисою усіх акустичних систем Fusion і модель Signature Series 3i 8.8” Wake Tower не стала виключенням.

 Fusion Signature Series 3i

Неперевершена акустична продуктивність

Для створення приголомшливої чіткості звуку та високої вихідної потужності у серіях Signature Series 3 та Signature Series 3i запроваджена інноваційна технологія конуса CURV® Cone. Цей волокнистий композит дає можливість створити легший та міцніший корпус динаміків та допомагає передавати звук найвищої якості, попри шум від двигуна та високе хвилювання води.

Якщо динаміки або колонки Signature Series 3i під’єднати до стереосистеми з функцією Fusion DSP, наприклад, до відзначеної нагородами магнітоли Apollo™ MS-RA770 або морських підсилювачів Apollo, вони забезпечать оптимізований кришталево-чистий звук для кожної окремої аудіозони на борту. Крім того, спеціальні монтажні кронштейни підсилювачів Apollo полегшують їх інсталяцію, а мобільний додаток Fusion-Link™ з функцією Easy-Tune усуває необхідність виконувати складні налаштування. Таким чином, створивши цілісну аудіосистему Fusion на борту ви отримаєте об’ємний звук преміальної якості без клопоту з установкою та налаштуваннями.

Оновлений колір решітки

Нові 8.8-дюймові колонки Signature Series 3i Wake Tower виглядають так само неперевершено, як і звучать. Елегантне металеве покриття, що стало відмінною рисою нової решітки на радіатор Sports Grey, також застосовується на декоративних деталях і торцевих заглушках решіток Sports Black і Sports White. Нова модель колонок чудово інтегрується в інтер'єр будь-якого човна, задовольняючи уподобання найвибагливіших користувачів.

Незабутня атмосфера на борту

Signature Series 3i пропонує найширший на ринку спектр кольорів, що підлаштовується під звукову доріжку. Fusion першою в галузі морської акустики представила морські колонки та сабвуфери зі світлодіодним підсвічуванням CRGBW (холодний білий, червоний, зелений, синій, теплий білий), пропонуючи варіанти освітлення для кожного унікального стилю човна. Користувач отримує безпрецедентний спектр кольорів — від преміумпастельних до яскравих відтінків — для незабутніх вражень під час морських прогулянок. Інтуїтивний бездротовий пульт дистанційного керування CRGBW дає ще більше контролю над яскравістю, світловим режимом (статичним або динамічним) та швидкістю зміни кольорів з будь-якого місця на борту.

Акустичні системи Signature Series 3i створені для довготривалого використання рік за роком, тому вони отримали рівень захисту від води IP65, відповідають стандарту міцності ISO12216 і фірмовому стандарту Fusion True-Marine™ для захисту від суворого впливу морських чинників, таких як соляний туман, вода, пил та ультрафіолетове випромінювання.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".