Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представила відеореєстратор Dash Cam Live з вбудованим LTE модулем

Перегляди: 138
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила новий відеореєстратор Garmin Dash Cam™ Live з функцією постійного спостереження за автомобілем1 за допомогою вбудованого модуля LTE2. Придбавши спеціальну підписку LTE, автомобілісти можуть користуватись програмою Garmin Drive™ для перегляду усього, що відбувається в зоні видимості Dash Cam Live, встановленому в їхньому автомобілі. Коли машина припаркована і знаходиться за межами поля зору водія, пристрій фіксує та надсилає на смартфон сповіщення про підозрілі події3 поряд з автомобілем. Камера Dash Cam Live записує чіткі відео 1440p з кутом огляду на 140 градусів. Оптика Garmin Clarity™ HDR забезпечує високо деталізоване зображення в умовах низького освітлення та надає чіткі докази у разі виникнення інциденту.

Garmin представила відеореєстратор Dash Cam Live з вбудованим LTE модулем

Відеоролики Dash Cam Live автоматично зберігаються у захищеному онлайн сховищі протягом 24 годин та доступні для перегляду за допомогою програми Garmin Drive на смартфоні. Камера відеореєстратора увімкнена постійно, вона автоматично веде запис та зберігає відео про події поруч з вашим автомобілем, реєструючи час, дату та місцеположення за допомогою вбудованого GPS. Модуль LTE робить відеореєстратор Dash Cam Live зручнішим для перегляду та обміну відеозаписами, оскільки користувач не залежить від підключення до мережі Wi-Fi®.

Зручність за кермом

Будь-який водій високо оцінить преміальний комплекс функцій нового відеореєстратора Dash Cam Live, зокрема можливість голосового управління фільмуванням4. Віддаючи прості команди голосом можна зберігати відео, зупиняти або запускати відеозапис, робити фото та інші дії, тримаючи весь час руки на кермі. Для підвищення безпеки руху можна скористатись спеціальними попередженнями для водія5, на кшталт сповіщень про ризик зіткнення з машинами, які рухаються попереду, виїзд за межі смуги руху або розташовані неподалік камери контролю швидкості. В принципі, будь-який відеореєстратор Dash Cam налаштований на те, щоб допомогти своєму власнику безпечніше керувати автомобілем і максимально підвищити його інформованість про ситуацію на дорозі.

Конструкція Dash Cam Live досить міцна, що дозволяє пристрою легко витримувати складні умови експлуатації у транспортному засобі під впливом сонячних променів або високих температур в салоні автомобіля. Пристрій має у комплекті карту пам’яті microSD™ і готовий до використання одразу з коробки — вам потрібно лише встановити свій відеореєстратор та вирушити в дорогу.

Для користування усіма функціями LTE доведеться придбати один з місячних тарифних планів Vault у програмі Garmin Drive. Підписка Vault дозволяє цілодобово вести спостереження за автомобілем в реальному часі, фіксувати GPS-координати, отримувати повідомлення про ризики викрадення авто і тривожні події біля припаркованого автомобіля. Також користувачу відкривається доступ до тривалого зберігання відеороликів протягом 30 днів.1 Для користування функціями цілодобового моніторингу потрібна активна підписка LTE. Придбати її можна у програмі Garmin Drive на сумісному смартфоні.
2 Деякі юрисдикції регулюють або забороняють використання цього відеореєстратора. Користувач несе повну відповідальність за знання та дотримання відповідних законів і норм конфіденційності у юрисдикціях, де планується використання пристрою.
3 Потрібна активна підписка LTE; для деяких транспортних засобів може знадобитись кабель постійного живлення (продається окремо).
4 Голосове управління доступне англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською та шведською мовами.
5 Певні умови можуть погіршити функцію сповіщень; перегляньте Garmin.com/warnings для додаткової інформації. Попередження про камери дорожнього руху та контролю швидкості доступні не в усіх регіонах.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".