Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2

Перегляди: 122
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала картплотери ECHOMAP™ UHD2. Новинки пропонують преміальні функції, такі як ехолот надвисокої чіткості з боковим скануванням, бездротовий обмін даними по Wi-Fi та підтримку відзначеного нагородами ехолота реального часу Garmin LiveScope™. Усі пристрої будуть обладнані картами Garmin Navionics+™ з річною підпискою на щоденні оновлення. Серія представлена моделями з яскравим сенсорним дисплеєм діагоналлю 6, 7 або 9 дюймів на вибір, який добре читається на сонячному світлі та підтримує управління клавішами для більшої зручності. 9-дюймова модель ECHOMAP UHD2 має ще кращий дисплей з вищою роздільною здатністю та деталізацією, а також збільшений кут огляду порівняно з попередніми моделями.

Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2

Першокласний сонар

Ехолоти-картплотери ECHOMAP UHD2 матимуть у комплекті трансд’юсер Ultra High-Definition GT54UHD або GT56UHD для забезпечення неперевершених зображень сонарів ClearVü™, SideVü™ та CHIRP. Власникам новинок пропонується 16 варіантів яскравих палітр кольорів. Відтак можна буде ще легше ідентифікувати рибу та структуру згідно з індивідуальними вподобаннями та умовами риболовлі. Картплотери сумісні з сонаром реального часу Garmin LiveScope для забезпечення динамічних зображень риби та структури під човном і навколо нього на глибині до 61 метра.

Картографія для водного туризму та риболовлі

Знайдіть ідеальне місце для ополонки або прокладіть маршрут до наступного пункту призначення з вбудованими картами Garmin Navionics+. Це комплексне картографічне рішення «все-в-одному» пропонує яскраві палітри кольорів, зрозумілий інтерфейс, а також комбінований контент внутрішніх районів і прибережних зон. У комплекті з сумісним картплотером ECHOMAP UHD2 надається безкоштовна річна підписка на щоденні оновлення карт, таким чином забезпечується неперевершене покриття та якість контенту від світового лідера у сфері морської картографії.

Карти Garmin Navionics+ плавно спрямовують мореплавців на воді та швидко доставляють рибалок до місць, де потенційно може ховатись риба. Кольорові діапазони цільових глибин, контури глибини до 30 см, затінення мілководдя та доступ до контенту ActiveCaptain® з інформацією про точки інтересу, а також рекомендації та поради від колег яхтсменів — усе це незамінна підмога для кожного мореплавця або рибалки.

Для швидшого розрахунку маршруту та неперевершеної деталізації у додатку ActiveCaptain можна завантажити програму Auto Guidance+2 на свій смартпристрій. Після вибору пунктів відправлення та прибуття Auto Guidance+ враховує величезну кількість факторів – картографічні дані, габаритну висоту, популярні маршрути та бажану глибину – а потім створює оптимальний маршрут до заданого місця призначення.

Щоб отримати ще більше сучасних функцій можна перейти на преміальну версію карт Navionics Vision+ у програмі ActiveCaptain або на сайті Garmin.com. Преміальна картографія містить усі функції стандартних карт Navionics+, а також розширене затінення рельєфу у високій роздільній здатності, зображення сонара, унікальні 3D-види, високодеталізовані супутникові знімки, аерофотографування та багато іншого.

Бездротовий обмін даними з іншими пристроями у мережі

Встановіть ще один картплотер ECHOMAP UHD2 на борту вашого судна і за допомогою Wi-Fi® транслюйте інформацію сонара між двома пристроями ECHOMAP UHD2 та обмінюйтесь даними користувача, наприклад, шляховими точками, маршрутами або морськими картами. Якщо на борту човна вже є один або декілька картплотерів ECHPMAP UHD чи ECHOMAP Ultra, можна додати ECHOMAP UHD2 до мережі та організувати обмін інформацією між усіма пристроями.

Оновлений дизайн та обладнання

Вдосконалена конструкція нових картплотерів з розширеним технічним устаткуванням та привабливим дизайном повністю задовольнить потреби сучасного яхтсмена. Розробники зберегли комфортне управління за допомогою сенсорного екрана та клавіш і додали модернізований інтерфейс користувача з новітньою графікою Garmin, що в комплексі надає картплотеру сучасного зовнішнього вигляду та забезпечує інтуїтивно-зрозуміле керування. В кінці дня оновлені швидкознімні кронштейни дозволяють легко зняти картплотер з човна.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".