Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників Garmin

Перегляди: 296
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала нові версії ПЗ для годинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Instinct® 2, Instinct Crossover, MARQ® (Gen 2), quatix® 7, tactix® 7 та vívomove®. Користувачам пропонується ще більше можливостей абсолютно безкоштовно.

Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників Garmin

  • Вдосконалені режими беккантрі та сноубординг: підйоми та спуски більше не потрібно вводити вручну, тепер ці дані відстежуються автоматично. Розумний годинник автоматично ідентифікуватиме підйоми та спуски, вам треба лише перейти у режим беккантрі або сноубординг.
  • Рекомендації щодо джетлагу: мандрівники можуть вводити деталі подорожі у календар додатка для смартфона Garmin Connect™ та отримувати поради стосовно кількості освітлення, графіку сну та фізичних прав, щоб мінімізувати негативний вплив від зміни часових поясів.
  • Вейкспорт: відстежуйте статистику для водних лиж, вейкбордингу, вейксерфінгу та тюбінгу. У цих профілях активності годинник визначає, коли користувач рухається або чекає на човен, а також дозволяє перевіряти попередні заняття.
  • Вітрильна експедиція: для максимального подовження часу роботи акумулятора під час запису багатоденної вітрильної активності датчики на сумісних годинниках будуть вимкнені, але все одно відстежуватиметься місцеположення GPS з інтервалом раз на годину.
  • Вдосконалена функція Physio TrueUp: синхронізуйте ще більше фізіологічних даних, включно з тренувальним навантаженням, статусом тренування, фокусом тренувального навантаження та іншими даними між декількома пристроями Garmin, щоб отримати повнішу картину своїх зусиль.
  • Покращені віджети сходу/заходу сонця: знаючи точний час сходу та заходу сонця ви можете обрати найкращий час, щоб розпочати пригоду або стати табором до настання темряви. Також переглядайте карту з положенням сонця на небі відносно вашого місця розташування.
  • Оцінка сну: власники годинників vívomove Sport, vívomove Style та vívomove Luxe можуть дізнатись, як вони сплять за допомогою параметра оцінки сну, що визначається на основі якості та кількості сну попередньої ночі.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення вже надходять на сумісні годинники Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути список функцій для сумісних пристроїв можна за посиланням тут.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".