Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Серія Lowrance® HDS PRO® отримала нагороди на 2023 Discover Boating Miami International Boat Show

Перегляди: 327
Компанія Lowrance®, світовий лідер у галузі риболовної електроніки з 1957 року, отримала нагороду 2023 Discover Boating Miami International Boat Show Innovation Award у категорії «Інноваційна побутова електроніка» за серію ехолотів-картплотерів HDS PRO® із сонаром реального часу ActiveTarget™ 2 та технологією Active Imaging™ HD.

«Для нас велика честь стати переможцями премії Innovation Award», — прокоментував Джеремая Кларк, віцепрезидент і генеральний директор відділу риболовних систем у Navico Group. «Новітні продукти Lowrance покликані допомогти рибалкам знаходити, бачити та ловити більше риби, забезпечуючи їх повним комплектом інструментів для успішної риболовлі, найвищою роздільною здатністю, а також найчіткішими зображеннями риби та структури на сьогодні.»

Lowrance HDS PRO отримала нагороди за інновації на 2023 Discover Boating Miami International Boat Show

Серія Lowrance HDS PRO стала «серцем» комплексної риболовної системи Ultimate Fishing System, пропонуючи повне мережеве керування бортовим обладнанням від носа до корми, включно з тролінговими двигунами, автопілотами, човновими двигунами, радарами, засобами зв’язку та мілководними якорями PowerPole®. В ехолотах HDS PRO вперше представлені технології накладення зображень Scout mode з Active Target на карту та відображення на карті глибин кругового огляду з Ghost 360. Також на численні прохання рибалок до лінійки повернулась 10-дюймова модель з оновленим формфактором і співвідношенням сторін, що дало змогу обладнати пристрій кращим екраном та супутнім комплектом аксесуарів.

ActiveTarget 2, останнє оновлення сонара ActiveTarget, що також багаторазово ставав переможцем численних номінацій, демонструє зображення руху та структури риби з вищою роздільною здатністю та дозволяє швидко зрозуміти, чи працює обрана техніка лову та, чи реагує риба на приманку. З таким сонаром риболови можуть вчасно скоригувати методику лову, щоб досягти найкращих результатів. ActiveTarget 2 забезпечує плавну зміну зображення в усьому діапазоні та цілісну картинку в режимах огляду проєкції Вперед, Вниз та комбінований Скаут. При сумісному використанні з HDS PRO користувач може підключати дві системи Active Target для роботи у декількох режимах одночасно.

Технологія Active Imaging HD надає ще більше довершеності новим продуктам Lowrance, відтворюючи найчіткіші зображення риби та структури у режимах CHIRP, SideScan та DownScan Imaging™. При використанні трансд’юсера Active Imaging HD у парі з модулем сонара S3100 риболовам відкривається режим FishReveal SideScan, на додачу до вже існуючого FishReveal DownScan, який допоможе легко ідентифікувати рибу не лише під човном, а й з боків від човна.

Церемонія нагородження Innovation Awards, організована NMMA за сприяння Boating Writers International (BWI), вшановує виробників і постачальників, які створюють новаторські продукти для човнової галузі. Номінанти обов’язково мають відповідати таким критеріям, як інноваційна відмінність від інших подібних виробів, беззаперечна користь для морської промисловості та/або споживачів, практичність та економічна ефективність. Журі премії формують експерти BWI, які проводять тестування продукції протягом року та мають досвід роботи з морською продукцією.

Про Lowrance
Lowrance® є частиною групи компаній Navico, що входить до корпорації Brunswick Corporation Advanced Systems Group, та є лідером у морській електроніці та рибопошукових технологіях з 1957 року. у галузі морської електроніки та рибопошукових технологій з моменту винайдення першого ехолота для персонального користування в 1957 році. Асортимент товарів компанії покликаний допомагати рибалкам знаходити та ловити більше риби. Серед найбільш відомих — провідні в галузі HDS LIVE™, Elite FS™, HOOK Reveal™, сонари ActiveTarget™ і Active Imaging™ і тролінгові мотори Lowrance Ghost™. Продукція Lowrance офіційно продається у більш ніж 100 країнах світу. Офіційним дистриб'ютором Lowrance в Україні є компанія "Навіоніка".