Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє велокомп'ютери Edge 540 і Edge 840

Перегляди: 257
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила нові серії велокомп'ютерів Edge 540 і Edge 840 з покращеними показниками відстеження ефективності, вдосконаленими картами та можливістю заряджання від сонця. Новинки запропонують комплекс цілеспрямованих адаптивних тренувань при сполученні з сумісним вимірювачем потужності й пульсометром та допоможуть правильно скерувати ваші зусилля протягом усієї дистанції.

Garmin представляє велокомп'ютери Edge 540 і Edge 840

Нові функції для максимально ефективних тренувань

Велонавігатори Garmin Edge 540 та Edge 840 обладнані широким комплексом тренувальних метрик, направлених на покращення результатів велосипедиста, а також мають вдосконалену навігацію та інтелектуальні функції. Крім того, ви зможете краще зрозуміти свої сильні та слабкі сторони.

  • Здатність їздити на велосипеді та вимоги дистанції: визначте свої сильні та слабкі сторони велосипедиста та підготуйтесь до вимог конкретної дистанції, зосередивши тренування на потрібних напрямках.
  • Цільове адаптивне тренування: переглядайте щоденні запропоновані тренування та підказки для їзди на свіжому повітрі та у приміщенні.
  • Витривалість у реальному часі: контролюйте рівень навантаження в режимі реального часу, щоб скоригувати тренування.
  • Рекомендації для потужності: оптимально розподіліть свої зусилля за допомогою цільових показників потужності на треку.
  • Планувальник підйомів ClimbPro: переглядайте дистанцію підйому, що залишилась, та градієнт кожного підйому без увімкненої навігації. Знаходьте підйоми потрібної складності безпосередньо на велонавігаторі Edge та у мобільному додатку Garmin Connect™ перед виходом на маршрут.
  • Багаточастотна технологія GNSS: отримайте ще кращу точність позиціювання та навігації навіть у складних умовах.
  • Підзарядка від сонця: у моделях Solar з функцією заряджання від сонця лінза Power Glass подовжує час роботи батареї до 60 годин у режимі економії заряду, забезпечуючи додаткові 25 хвилини на годину під час їзди вдень за умови постійного освітлення 75000 люкс.

Надійна конструкція

Потужний функціонал нових Garmin Edge 540 та 840 помістився в компактному, легкому корпусі з дисплеєм діагоналлю 2,6 дюйма. Моделі, обладнані сонячною зарядкою забезпечують до 32 годин автономної роботи при інтенсивному використанні та до 60 годин в режимі заощадження енергії, мають зручне кнопкове управління, яке у велокомп’ютерів Edge 840 доповнено сенсорним дисплеєм.

Тренувальні метрики та функції

Розширені дані продуктивності допоможуть вам ефективно організувати свої тренування. Порівняйте своє уміння їздити на велосипеді з вимогами до маршруту, щоб краще підготуватись до умов конкретного треку. Рекомендації для потужності допоможуть оптимально розподілити зусилля на маршруті відповідно до його висотного профілю, а також продумати оптимальну стратегію їзди. Функція «витривалість» відстежує продуктивність на велосипедних тренуваннях та показує в реальному часі залишок вашої доступної енергії. Функцією ClimbPro тепер можна користуватись без попередньо завантаженого маршруту. Перед підйомом пристрій надасть дані про градієнт, відстань і висоту, дозволяючи вам розумно розподілити сили. Показники гірського велосипеда, включно з кількістю стрибків, відстанню стрибка, а також часом у повітрі, складністю траси та плавністю спуску відстежать кожну деталь вашої поїздки.

Нові Edge пропонують комплексні статистичні показники від Firstbeat Analytics, такі як VO2max, час відновлення, тренувальне навантаження, тренувальний фокус та інші дані, завдяки яким можна бачити, як організм реагує на тренування. Користувачі, які мають сумісний розумний годинник Garmin, отримують більш цілісний огляд свого здоров'я й самопочуття з інформацією про варіабельність серцевого ритму, сон, насичення крові киснем, водний баланс тощо. Велонавігатори дозволяють автоматично синхронізувати тренувальні плани з Garmin Connect та сторонніми спортивними додатками, такими як TrainingPeaks® та TrainerRoad, а також отримати індивідуальні щоденні рекомендації щодо тренувань.

Картографія та навігація

За допомогою популярних маршрутів Trendline™ можна знаходити цікаві популярні маршрути й трейли з туристичними локаціями, завантаженими спільнотою велосипедистів, безпосередньо на комп’ютері Edge. З увімкненою навігацією Trendline Popularity Routing надає попередження про різкі повороти попереду. Водночас навігацію по маршруту та сповіщення про відхилення від курсу можна поставити на паузу, щоб вийти за межі проторених шляхів та у будь-яку мить навігацію можна увімкнути знову, щоб повернутися до початкового маршруту або початкової точки. Попередньо завантажений додаток Trailforks на велокомп’ютерах Edge 840 дозволяє переглядати детальну інформацію про маршрути та трейли у більше ніж 80 країнах. З функцією багаточастотного прийому сигналів від супутникових систем GNSS можна отримати найвищу точність позиціювання у складних місцях.

Інтелектуальні функції та безпека

Залишайтеся на зв’язку під час поїздки з розумним функціями та функціями безпеки Garmin, на кшталт виявлення інцидентів, допомоги та LiveTrack, доступних для усіх активностей, у тому числі для гірського велосипеда. За допомогою групових повідомлень та групового стеження (Group Track) можна тримати зв'язок з товаришами по команді та переглядати їх місцеположення на карті. Нові Edge 540 та 840 сумісні з лінійкою пристроїв для безпеки велосипедистів Varia™. При сумісному використанні з супутниковими комунікаторами inReach® можна обмінюватись повідомленнями й даними про подорожі та користуватись інтерактивними SOS-повідомленнями при наявності активної підписки inReach.

Велокомп’ютери Edge легко підключаються до велотренажерів Tacx®, які дозволяють тренуватись у приміщенні протягом цілого року. Додаток для смартфона Connect IQ™ Store запропонує власні поля даних, програми та віджети, які можна легко завантажити на свій на пристрій.

Нові велонавігатори Edge дозволяють почати тренування не витрачаючи час на налаштування. Велонавігатор Garmin Edge автоматично підтягне попередні налаштування профілів їзди наявних користувачів, а для нових будуть застосовані найбільш поширені налаштування від інших велосипедистів. Керувати налаштуваннями профілю активності можна у мобільному додатку Garmin Connect та синхронізувати їх з велокомп'ютером Edge 540 та Edge 840.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".