Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє автомобільний GPS-навігатор Drive 53

Перегляди: 297
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Garmin Drive™ 53 та Garmin Drive 53 & Traffic, нові моделі популярної лінійки автомобільних навігаторів Garmin Drive, що пропонують просте та ефективне рішення для навігації в автомобільних поїздках. Навігатори Garmin Drive 53 оснащені яскравим 5-дюймовим сенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю (800 × 480 пікселів) та мають сучасний тонкий дизайн з елегантною скляною передньою панеллю. Нова серія містить детальні оновлення карт Європи та доступна у двох версіях, одна з яких має у комплекті спеціальний автомобільний кабель живлення з антеною, що використовує динамічні дані для надання попереджень та пропозицій стосовно альтернативних маршрутів в обхід заторів та ділянок з повільним рухом.

Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 53

Планувати поїздку стало простіше

Garmin Drive 53 пропонує низку функцій для покращення комфорту у довготривалих мандрівках. Навігатор демонструє важливі туристичні об’єкти та пам’ятки поряд з активним маршрутом. Ви одразу побачите на екрані місця для відпочинку, готелі, кафе та ресторани, а також відстань до наступних міст та запланованих етапів подорожі.

Керуйте автомобілем впевнено

Функції навігації, які допоможуть водіям легко орієнтуватися на дорозі:

  • попередження водія про потенційні небезпеки на маршруті: шкільні зони, обмеження швидкості, круті повороти тощо;
  • тривимірні покрокові вказівки забезпечують навігацію з використанням видимих орієнтирів (наприклад: «після наступної заправки поверніть праворуч») та полегшують орієнтування у незнайомих місцях;
  • деталізовані карти Європи з оновленнями;
  • туристичні рейтинги Tripadvisor® для пошуку найкращих ресторанів, готелів та визначних пам'яток;
  • GPS-навігатор дозволяє зручно дотримуватись рекомендованого маршруту без переривань на телефонні виклики під час прокладання маршруту.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".