Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує серію годинників epix™ Pro нового покоління

Перегляди: 323
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала серію годинників epix™ Pro нового покоління з дисплеєм AMOLED та міцною конструкцією. Garmin epix Pro забезпечують довгу автономну роботу від акумулятора — до 31 дня без підзарядки. Завдяки трьом розмірам на вибір — 42 мм, 47 мм і 51 мм — та вбудованому світлодіодному ліхтарику у кожній моделі, нові годинники стануть ідеальним доповненням до будь-якої пригоди.

Garmin epix Pro

Що нового в серії epix Pro

  • Три варіанти розміру на вибір, які ідеально підходять для будь-якого зап'ястя (42, 47, 51мм).

  • Вбудований світлодіодний ліхтарик в усіх моделях має змінну інтенсивність та режим стробоскопа для забезпечення кращої видимості під час тренувань у темряві.

  • Режим Red Shift змінює кольори дисплея на відтінки червоного, щоб допомогти вам краще адаптуватись до темряви.

  • Відкривайте для себе найцікавіші види спорту з десятками нових спортивних профілів, включаючи футбол, баскетбол, теніс, верхову їзду та багато інших.

  • Краще розумійте рівень своєї фізичної підготовки завдяки розширеним тренувальним функціям, таким як оцінка підйому та витривалості.

  • Бігунам функція Up Ahead дозволить переглядати на карті годинника спеціалізовані точки інтересу POI, наприклад, пункти допомоги, щоб завчасно розуміти, що чекає на них попереду.

  • Вдосконалений оптичний пульсометр забезпечує точніше відстеження спортивних показників під час занять різними видами спорту.

  • Нова опція накладення метеорологічної карти полегшує перегляд майбутніх погодних умов.

  • Затінення рельєфу робить топографічні карти зручнішими для читання.

Міцна конструкція

Годинники Garmin epix Pro, створені для носіння 24/7, поєднали у собі міцний спортивний дизайн та преміальні матеріали, на кшталт титану й сапфірового скла. Кожна модель оснащена приголомшливим AMOLED-дисплеєм, чутливий сенсорний екран доповнюється традиційним 5-кнопковим інтерфейсом, забезпечуючи швидкий доступ до карт, статистики фітнесу, розумних сповіщень та інших функцій. Годинники сумісні з широким асортиментом металевих, шкіряних, нейлонових та силіконових ремінців QuickFit™, відтак їх доречно носити не лише у спортивному залі, а й в офісі та на ділових зустрічах. Комбінуючи різні ремінці можна створити власний унікальний дизайн годинника epix Pro.

Повна готовність до дня змагань

Годинники epix Pro підготують вас і до забігу на 5 км, і до набагато довшої дистанції, а також проведуть через кожний етап підготовки. Щоранку ви зможете отримувати оцінку своєї готовності до тренувань, яка допоможе вам обрати оптимальний рівень фізичного навантаження, який найкраще узгоджується з вашим поточним фізичним станом. Для оцінки своєї продуктивності перегляньте спортивні метрики, такі як VO2 max, тренувальне навантаження, тренувальний статус та безліч інших. Ви також можете скористатись безкоштовними тренувальними планами Garmin Coach для дистанцій 5 км, 10 км або півмарафону, а ще віджетом змагань з порадами щодо тренувань, прогнозом часу фінішу та рекомендованими щоденними тренуваннями на цілий тиждень. Бігунам серія epix Pro пропонує розширений спектр бігових функцій, серед яких PacePro™, ClimbPro, аналіз витривалості в реальному часі та бігова потужність на зап'ясті.

Навігація у вас на руці

Куди б не завела вас любов до пригод, у питаннях навігації завжди можна покластись на розумний годинник epix Pro. Його преміальні картографічні функції не дадуть вам збитися зі шляху. Технологія SatIQ™ у поєднанні з багатодіапазонним приймачем супутникових сигналів та всесвітніми системами GNSS забезпечує неперевершену точність позиціювання в складних умовах та заощадливе використання заряду акумулятора. Версії epix Pro Sapphire Editions містять попередньо завантажені багатоконтинентальні карти TopoActive, які розширюють навігаційні можливості годинника ще більше. Перш ніж вирушити у дорогу, прокладіть новий або віднайдіть потрібний маршрут серед наявних у Garmin Connect та легко синхронізуйте його з годинником. Також створюйте кругові маршрути місцевими стежками за допомогою популярних маршрутів Trendline™. На яскравому AMOLED-дисплеї ці функції стають ще виразнішими, а карти чіткішими.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".