Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin оновлює програмне забезпечення для низки своїх розумних годинників

Перегляди: 647
Компанія Garmin, оголосила про оновлення програмного забезпечення та функцій для деяких розумних годинників: Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Instinct® 2 та MARQ® (Gen 2). Ці нові функції допоможуть клієнтам отримати ще більше від свого пристрою.

Garmin оновлює програмне забезпечення для низки своїх розумних годинників

Що нового

  • Бігова динаміка на зап'ясті: інформація про частоту кроків, довжину кроку, час контакту з землею та інші дані тепер доступні на вашому зап’ясті без використання нагрудного кардіомонітора.
  • Коефіцієнт навантаження: відстежуйте співвідношення короткострокового та середньострокового навантаження, щоб залишатись у формі та уникати невдач.
  • Нова активність біг з перешкодами: на змаганнях з перешкодами записуйте загальний час тренування, кількість перешкод, частоту серцебиття, а також час, витрачений на бігових сегментах та сегментах з перешкодами під час проходження дистанції.
  • Покращена акліматизація: відстежуйте акліматизацію до висоти у відсотках та отримуйте інформацію про те, як організм реагує на поточну висоту над рівнем моря.
  • Цільовий адаптивний тренінг для велоспорту: отримуйте щоденні рекомендовані тренування, розроблені на цілий тиждень, безпосередньо на свій сумісний розумний годинник. Тренування адаптуються відповідно до продуктивності велосипедиста та вимог майбутніх спортивних змагань, внесених до календаря Garmin Connect™.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення почали надходити на сумісні годинники Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути список функцій для сумісних пристроїв можна за посиланням.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".