Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin оголошує про відкриття лабораторії Firstbeat Analytics Lab

Перегляди: 242
Компанія Garmin, повідомила про відкриття лабораторії Firstbeat Analytics у місті Йювяскюля, що розташоване у Фінляндії. Компанія стверджує, що це буде новий сучасний дослідницький та випробувальний центр зі спеціально розробленим фітнес-обладнанням, системами вимірювання та власними технологіями моніторингу, які буде використовувати команда найкращих фізіологів, дослідників та інженерів Garmin для створення інноваційних функцій у майбутніх електронних пристроях від Garmin. Компанія Firstbeat Analytics™, яку Garmin придбала у 2020 році, спеціалізується на перетворенні даних про частоту серцевих скорочень зі споживчих пристроїв у корисну інформацію та рекомендації для підвищення ефективності спортивних занять та поліпшення самопочуття у спортсменів по всьому світу.

Garmin оголошує про відкриття лабораторії Firstbeat Analytics Lab

Firstbeat Analytics є однією з провідних компаній у галузі аналітики фізіологічних показників. Вона допомагає забезпечити роботу багатьох функцій, популярних серед користувачів Garmin, зокрема:

  • Body Battery™: дозволяє переглядати поточний рівень енергії в організмі для визначення оптимального часу активності та відпочинку.
  • Щоденні рекомендовані тренування: персональні тренування адаптуються після кожного вашого забігу, щоб покращити продуктивність та сприяти відновленню, а також враховують майбутні забіги, які користувачі можуть додати до календаря Garmin Connect™.
  • Оцінка витривалості: визначає, наскільки легко ви можете докладати тривалі зусилля, а також враховує показники вашої фізичної підготовки, на кшталт VO2 max, короткострокових та довгострокових тренувальних навантажень та інших даних під час різних типів активності.
  • Акліматизація до спеки та висоти: дозволяє дізнатись, як ваш організм адаптується до різних умов навколишнього середовища.
  • Оцінка підйому Hill Score: обчислює, наскільки легко ви зможете бігти вгору. Розумний годинник Garmin оцінює вашу потужність бігу та витривалість, а також прогрес з часом на основі показника VO2 max та історії тренувань.
  • HRV Status: ваш годинник відстежує варіабельність серцевого ритму під час сну, щоб ви могли отримати краще уявлення про загальний стан свого здоров'я, відновлення та ефективності тренувань.
  • Витривалість у реальному часі: дозволяє у будь-який момент переглянути, скільки у вас залишилось сил до кінця дистанції під час забігу або велопоїздки.
  • Час відновлення: визначає, скільки часу потрібно вашому організму для відновлення перед наступним важким тренуванням, виходячи зі складності попередніх тренувань.
  • Відстеження сну: дозволяє отримати краще уявлення про те, як ваш організм відновлюється уві сні, за допомогою персональної оцінки сну з розділенням на фази сну, а також з даними пульсоксиметра1 та частоти дихання.
  • VO2 max: визначає загальний стан вашої серцево-судинної системи та аеробну продуктивність і дає змогу простежити, як рівень вашої фізичної підготовки змінюється з часом.

Аналітична лабораторія Firstbeat розпочала роботу у 2022 році у декілька етапів та вийшла на повну операційну потужність у 2023 році.

1Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".