Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представила оновлену серію розумних годинників для фітнесу vivoactive 5

Перегляди: 383
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила оновлену серію розумних годинників для фітнесу vivoactive® 5 з яскравим сенсорним екраном AMOLED та GPS. Гаджет пропонує широкий спектр функцій моніторингу стану здоров'я, які допоможуть дізнатися більше про свій організм, заохотити користувача вести активний спосіб життя та підтримати його у досягненні спортивних цілей. Разом зі збільшеною до 11 днів автономною роботою необхідність щовечора заряджати розумний годинник лишається у минулому, а цінні показники здоров’я, такі як рівень стресу, Body Battery™, статистика сну з визначенням денного сну, доступні цілодобово та без вихідних..

Garmin представила оновлену серію розумних годинників для фітнесу vivoactive 5

Що нового

  • Яскравий AMOLED-дисплей робить перегляд інформації легким та приємним.
  • Автономна робота до 11 днів у режимі смартгодинника.
  • Оцінка сну з персоналізованими порадами щодо рекомендованої кількості сну, відстеження різних фаз, денного сну та ключових показників, на кшталт пульсоксиметрії та стану варіабельності серцевого ритму (ВСР).
  • Ранковий звіт з оглядом сну минулої ночі, інформацією про відновлення, стан ВСР та погоду (у поєднанні з сумісним смартфоном).
  • Годинник автоматично відстежує денний сон, також можна реєструвати періоди денного сну самостійно.
  • Разом з коефіцієнтом рівня енергії Body Battery годинник надає більше інформації та особистих спостережень про те, як сон, відпочинок, повсякденна активність та високий рівень стресу впливають на вашу енергійність.
  • Режим інвалідного візка дозволяє людям, що використовують інвалідні візки, відстежувати щоденні вправи, отримувати сповіщення про зміну ваги та тренуватись зі спеціальними програмами. Алгоритми деяких наявних функцій були змінені, щоб підвищити достовірність ключових даних для користувачів інвалідних візків.
  • Годинник дає змогу оцінити вплив кожного тренування на організм та визначає час для його відновлення.
  • Для людей зі слабким зором передбачено два розміри шрифту для зручного перегляду інформації.

Більше захоплюючих видів спорту

vivoactive 5 пропонує понад 30 різних додатків для спортивних занять на вулиці з GPS та у приміщенні. У вашому розпорядженні ходьба, біг, веслування, піклбол, тренування в інвалідних візках та інші спортивні профілі. Створюйте власні покрокові тренування з понад 1600 вправ у програмі Garmin Connect™ та передавайте їх на годинник. Функція Garmin Coach надає безкоштовні індивідуальні плани тренування для спортсменів, які хочуть підготуватись до забігу на 5 кілометрів або довшої дистанції. Годинник vívoactive 5 відстежує щоденну кількість кроків і спалених калорій, а також хвилини помірної та високої інтенсивності тренування, VO2 max та інші показники.

Для активності та бадьорості

Завдяки численним функціям для цілодобового відстеження здоров'я та самопочуття, vivoactive 5 допомагає краще розуміти свій стан та піклуватись про своє здоров’я. Час роботи батареї новинки досягає 11 днів, тому годинник не потребує зарядки щоночі та забезпечує доступ до важливих показників 24/7. Цілодобово vivoactive 5 слідкує за частотою серцевих скорочень, диханням, рівнем кисню у крові, стресу та іншими показниками. Під час сну гаджет відстежує варіабельність серцевого ритму користувача, щоб отримати більш повну картину загального стану його здоров’я. Також пристрій веде спостереження за менструальним циклом та вагітністю й надає рекомендації щодо фізичних вправ і харчування.

Залишайтеся на зв'язку

Отримуйте текстові повідомлення, електронні листи та сповіщення із соціальних мереж прямо на зап'ястя, сполучивши vіvoactive 5 з сумісним смартфоном. Власники сумісних смартфонів Android™ додатково можуть відповідати на текстові повідомлення, скориставшись клавіатурою на годиннику та переглядати фото на його екрані. За допомогою безконтактних платежів Garmin Pay™ зручно оплачувати покупки на касах та проїзд у певних транспортних системах. У ситуаціях, коли ви почуваєтесь у небезпеці або пристрій виявив інцидент, функції безпеки дадуть змогу передати свої поточні координати (при підключенні до смартфона) обраним екстреним контактам. З годинника vіvoactive 5 можна навіть слухати музику, завантаживши на пристрій улюблені пісні та плейлисти. Уся статистика здоров'я та інформація про фізичну форму зібрана у додатку Garmin Connect, а у магазині Connect IQ™ Store представлено безліч додаткових програм та циферблатів, які можна завантажувати прямо на пристрій.

Розумний годинник vivoactive 5 має легкий алюмінієвий безель та силіконовий ремінець. Пропонується декілька варіантів забарвлення: чорний/сріблястий, слонова кістка/кремове золото, темно-синій та орхідея.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".