Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

У продажу з'явився новий пульсометр Garmin HRM-Fit

Перегляди: 1953
У продажу з'явився новий пульсометр HRM-Fit для жінок

Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж найновішого пульсометра, створеного для жінок Garmin HRM-Fit. За допомогою спеціальної кліпси датчик кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, забезпечуючи комфорт у носінні та точний збір даних про частоту серцебиття в режимі реального часу. Це універсальний кардіомонітор, який відмінно підходить для використання на пробіжках, велотренуваннях, сесіях HIIT та під час багатьох інших активностей.

  • Зроблено для жінок: Застібка у формі кліпси легко та зручно кріпиться до спортивних бюстгальтерів із середньою та високою підтримкою, дозволяючи вам вільно рухатись та викладатись на повну. HRM-Fit — ваш надійний помічник на тренуваннях, який збирає для вас важливу спортивну інформацію.

  • Зв'язок: Монітор серцевого ритму HRM-Fit передає точні дані про частоту серцевих скорочень і продуктивність у реальному часі на ваші сумісні смартгодинники Garmin і велокомп’ютери Edge®, а також на сумісне фітнес-обладнання, додаток Tacx Training™ тощо.

  • Бігова динаміка: У поєднанні з вашим сумісним розумним годинником Garmin HRM-Fit™ фіксує динаміку бігу, наприклад вертикальні коливання, час контакту з землею, довжину кроку тощо, щоб покращити вашу форму.

  • Універсальність: Рухайтесь, як забажаєте. Цей пульсометр надає точні дані про частоту серцевих скорочень для різних видів діяльності, включаючи біг, їзду на велосипеді те велотренажері, силові тренування, HIIT, заняття фітнесом тощо.

  • Тренування в приміщенні: Під час тренувань у приміщенні або на біговій доріжці цей монітор серцевого ритму передає інформацію про темп і відстань на ваш сумісний розумний годинник Garmin1, тож ви можете отримувати потрібні дані незалежно від того, де ви тренуєтесь.

  • Зберігання та передача даних: Під час таких тренувань, як силові тренування та HIIT, ви можете починати та зупиняти заняття на сумісному розумному годиннику Garmin1. Навіть якщо ви знімаєте годинник і залишаєте його поза зоною дії, HRM-Fit зберігає дані, а потім надсилає їх на ваш годинник.

  • Відстеження активності: Під час тренувань пульсометр зберігає кроки, спалені калорії, хвилини інтенсивності та частоту серцевих скорочень за весь день. Він навіть оновлює всі пристрої Garmin за допомогою додатка Garmin Connect™ для смартфонів.

  • Час роботи батареї: Не турбуйтеся про те, що ваш Garmin HRM-Fit раптово вийде з ладу. Монітор працює від батареї до 1 року (за умови тренувань по 1 годині на день).


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".