Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

У продажу з'явилася неперевершена колекція MARQ Carbon

Перегляди: 2053
Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж трьох годинників з колекції MARQ (Gen 2) Carbon - MARQ Athlete, MARQ Golfer та MARQ Commander, кожен з яких виготовлений зі 130 шарів вуглецевого волокна Fused Carbon Fiber™.

У продажу з'явилися годинники Garmin MARQ Carbon

  • Дегкий та міцний корпус, виготовлений із суцільного блоку плавленого карбонового волокна
  • Куполоподібна сапфірова лінза забезпечує кришталево-чисте зображення на дисплеї AMOLED
  • До 16 днів автономної роботи в режимі смартгодинника та до 42 годин в режимі GPS
  • Багаточастотний прийом сигналів від всесвітніх супутникових систем з технологією SatIQ, барометричний висотомір, електронний компас, гіроскоп, датчик руху, термометр, пульсометр, датчик Pulse Ox
  • Зручне керування за допомогою кнопок або інтуїтивно зрозумілого сенсорного дисплея
  • Водонепроникність до 10 ATM
  • Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810: годинники перевірено на термостійкість, ударостійкість та водонепроникність
  • Мультиспортивні та преміальні функції розумного годинника (для IOS та Android), включаючи величезну кількість спортивних профілів, навігаційні карти, Garmin Pay, вбудоване сховище для зберігання музики з підключенням до потокових сервісів, розумні сповіщення, Connect IQ Store та багато іншого

MARQ Athlete Carbon

Багатофункціональний розумний годинник для занять мультиспортом з найсучаснішими інструментами для тренувань, метриками продуктивності та відновлення. Гаджет відстежує щоденну активність та допомагає покращувати результати за допомогою великої кількості спортивних програм для занять бігом, плаванням, піших прогулянок, веслування, скелелазіння в приміщенні тощо. Також до ваших послуг анімовані тренування для кардіо та силових вправ, йоги та пілатесу. Новітні показники допомагають оцінити свою загальну витривалість та здатність бігти вгору. Функція «Готовніть до тренування» визначає, наскільки поточний день підходить для інтенсивних навантажень, аналізуючи інформацію про якість сну, відновлення та тренувальні навантаження. Бігунів порадують преміальні функції для бігу, такі як PacePro, Garmin Coach, щоденні рекомендовані тренування та віджет Race Widget.
Білтше про MARQ Athlete

MARQ Golfer Carbon

Містить понад 43 000 полів для гольфу по всьому світу, аби допомогти любителям гри у гольф підняти свою майстерність на найвищий рівень. За допомогою віртуального кадді можна обрати оптимальну ключку на основі параметрів замаху, інформації про вітер та висоту над рівнем моря. При цьому нова діаграма розподілу ударів показує небезпеки, які можуть виникнути в грі залежно від обраної ключки. Вдосконалена функція PlaysLike Dastance дозволяє розрахувати дальність удару відповідно до змін рельєфу та умов навколишнього середовища. Крім того, на картах полів для гольфу тепер відображаються різноманітні природні ділянки залежно від типу місцевості, на якій розташоване поле, а також додаткові об’єкти, такі як дерева та доріжки для гольфкарів. Все це дозволить гравцям сформувати чітке уявлення про розміщення лунок.
Більше про MARQ Golfer

MARQ Commander Carbon

Має стриманий дизайн та спеціалізовані функції для занять з тактичної підготовки. Працювати з цим годинником можна як вдень, так і вночі, легко перемикаючись між режимами на дисплеї, який читається в окулярах нічного бачення. У прихованому режимі функції годинника продовжують працювати, але припиняється зберігання та передача GPS-координат, а також вимикаються всі бездротові з’єднання та зв’язок. У разі проблем з безпекою кнопка аварійного вимкнення миттєво стирає всю користувацьку пам’ять. Серед інших спеціалізованих функцій варто відзначити можливість виводу двох систем координат на одному екрані, попередньо завантажений тактичний профіль, проєкційні точки та багато іншого. Під час повітряно-десантних операцій годинник забезпечує навігацію до місця, маршрутної точки або найближчого аеропорту, також можна переглядати прогнози погоди з радарів NEXRAD, METAR і TAF.Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".