Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

У продажу з'явилися годинники Garmin Enduro 2

Перегляди: 161
Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж ультравитривалих мультиспортивних годинників Garmin Enduro 2. Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, музику, покращену точність позиціювання, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора. Оновлена сонячна батарея дозволить подовжити роботу гаджета до 46 днів у режимі розумного годинника, до 150 годин у режимі GPS та до 550 днів у режимі економії заряду.

Enduro 2 виготовлений з високоякісних матеріалів для максимальної довговічності та комфорту. Модель отримала титанові безель і задню кришку, скло Power Sapphire™ 1,4-дюйма, а також новий сенсорний інтерфейс на додачу до традиційних кнопок. Enduro 2 оснащений найяскравішим на сьогодні ліхтариком від Garmin, вдвічі яскравішим за ліхтарик fēnix 7X з додатковим режимом стробоскопа та режимом червоного світла.

Garmin анонсує Enduro 2

Enduro 2 має попередньо завантажені карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, гірськолижні карти, оснащений популярними навігаційними функціями від Garmin та багатосмуговою системою GNSS з технологією SatIQ™, що забезпечує виняткову точність позиціювання в будь-якому середовищі й одночасно оптимізує час роботи акумулятора. Вбудований Wi-Fi® дозволяє користувачам легко завантажувати програмне забезпечення та оновлювати карти без використання комп’ютера.

Якщо підключити годинник до сумісного смартфона Android™ або Apple® можна отримувати смартповідомлення про дзвінки, SMS, нагадування у календарі, оновлення у соціальних мережах, свіжі сторіз, надсилати повідомлення з поточним місцеположенням вручну або автоматично при виявленні аварій, скористатися перевагами безконтактних платежів Garmin Pay™ тощо.

Функції для тренувань

  • Нова функція «картографічний вказівник NextFork» демонструє відстань до наступного перехрестя на маршруті, а також назву трейлу попереду, допомагаючи спортсменам були краще інформованими щодо свого поточного місцеположення.
  • Темп, скоригований відповідно до градієнта, допомагає рухатись по різноманітній місцевості й одразу бачити, який еквівалентний темп бігу був би на рівній поверхні. Маючи таку інформацію на своєму зап’ясті можна регулювати свій темп і підтримувати витривалість протягом змагання.
  • Візуальний прогноз часу змагань надає оцінку темпу для майбутніх пробіжок на основі історії бігу та загального рівня фізичної підготовки. Знаючи ці тенденції можна проаналізувати, який вплив мають тренування у довгостроковій перспективі, щоб скоріше наблизитися до наступного персонального рекорду.
  • Автоматичний таймер відпочинку реєструє перерви під час ультразабігів та відстежує час, витрачений на рух і на відпочинок на пунктах допомоги, тому користувачам не потрібно вручну ставити годинник на паузу.
  • Схвалений ARWS (Adventure Racing World Series) профіль активності для пригодницьких змагань відстежує частоту серцевих скорочень, висоту над рівнем моря, час на сегментах та інші показники під час змагання і зберігає дані для перегляду після фінішу відповідно до правил пригодницьких змагань. Ба більше, підсумковий екран допомагає комітету змагань перевірити час фінішу користувача.
Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".