Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin вчергове отримала звання виробника року від NMEA

Перегляди: 1520
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, дев’ятий рік поспіль отримує звання виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки (NMEA) на щорічній бізнес-конференції та банкеті з нагоди вручення нагород, що відбулися 21 вересня в місті Орландо, штат Флорида. Престижною нагородою «Виробник року» вшановується найвідоміша компанія в галузі морської електроніки за досконале надання сервісних послуг та підтримку у своїй галузі виробництва.

Також Garmin отримала п'ять нагород NMEA Product of Excellence (відмінний продукт) у п’яти категоріях: багатофункціональний дисплей (MFD), автопілот, мультимедійні розваги, система автоматичної ідентифікації (АІС) та безпека. Переможців обирають співробітники компаній-дистриб’юторів NMEA, які спеціалізуються на встановленні морської електроніки, кваліфіковані технічні фахівці NMEA та інші виробники морської електроніки.

Компанія Garmin дев’ятий рік поспіль отримує звання виробника року від NMEA

Мультифункціональний дисплей GPSMAP® 8616xsv

Це 16-дюймовий картплотер з Full HD IPS екраном та мультитач управлінням. Має попередньо завантажені карти з підтримкою опціональної картографії Navionics+™ з щоденними оновленнями, технологією Navionics+™ та іншими перевагами. Ехолот-картплотер GPSMAP 8616xsv пропонує мореплавцям виняткову деталізацію з вбудованою підтримкою широкого спектра традиційних сонарів CHIRP та інших скануючих сонарів, включно з сонарами реального часу Panoptix, сонарами ультрависокої чіткості Ultra High-Definition scanning sonar, а також трансд’юсерами Panoptix LiveScope™. Це дев’ята поспіль нагорода Garmin у даній категорії.

Гідравлічний автопілот Reactor™ 40 Hydraulic Autopilot зі SmartPump v2

Reactor був першою рекреаційною системою автопілота Garmin, яка використовувала технологію AHRS і може похвалитися зручністю, гнучкою установкою та багатьма іншими функціями, цінними для будь-якого судна. Прилад GHC 50, що входить до комплекту Reactor™ 40 Hydraulic Autopilot, не лише має чудовий вигляд завдяки безкрайньому скляному дисплею, а й максимально спрощує навігацію. Одинадцять років поспіль Garmin посідає перше місце в категорії автопілотів.

Мультимедійна система Fusion® Apollo™ RA770

Перше у світі морське стерео з сенсорним екраном, оснащене технологією Apple AirPlay®, Wi-Fi та можливістю мережевої трансляції аудіо. Це вже восьма перемога Garmin у даній категорії.

AIS – Vesper Cortex M1

Перша у світі УКХ-радіостанція з портативним бездротовим мобільним телефоном, оснащеним сенсорним екраном, вбудованим транспондером класу B smartAIS та дистанційним моніторингом судна. Cortex попереджає водіїв човна про ризики зіткнення, надаючи ключову інформацію про навколишні обставини та забезпечуючи простий та ефективний зв’язок. Garmin вдруге отримує нагороду у категорії АІС-систем.

GPSMAP 86i у категорії «безпека»

GPSMAP 86i — це флагманський морський портативний навігатор Garmin, що має попередньо встановлені карти прибережних зон BlueChart g3 та функції супутникового зв’язку inReach, включно з двостороннім обміном текстовими повідомленнями та відстеженням місцеположення. Навігатор може підключатись до сумісного морського обладнання Garmin для виводу інформації про човен на свій екран, а також використовуватись у якості пульта дистанційного управління для автопілота Garmin та акустичних систем FUSION®. Крім того, це відмінний запасний навігаційний пристрій на борту човна.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".