Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin визнано найбільш інноваційним виробником морського обладнання 2023 року

Перегляди: 2189
Компанія Garmin, було визнано найбільш інноваційною компанією-виробником морського обладнання 2023 року за версією Soundings Trade Only, провідного галузевого видання, присвяченого індустрії водного туризму. Щорічна програма вшановує перспективні компанії, які змінюють морську індустрію завдяки новим продуктам, технологіям, сталому розвитку, прогресивним методам виробництва, корпоративній культурі та іншим ініціативам. Переможці премії були оголошені на Міжнародній виставці та конференції суднобудівельників (IBEX), що проходила з 3 по 5 жовтня 2023 року.

Garmin визнано найбільш інноваційним виробником морського обладнання 2023 року

Оцінка претендентів здійснювалась у багатьох категоріях, зокрема альтруїзм/робота з громадськістю, технологічні розробки, корпоративна культура, виробничі процеси/ланцюги постачань, менталітет стартапу та сталий розвиток. Судді відзначили прагнення компанії Garmin створювати продукти, які покращують життя її клієнтів, а також її соціальну діяльність.

"Для нас велика честь отримати звання найбільш інноваційної компанії в галузі морського обладнання. Інновації є ключовою складовою ідеології Garmin; це рушійна сила, яка веде нас вперед та створює цінність для наших споживачів. Від розробки продуктів до маркетингу, ініціатив, направлених на соціальний захист наших співробітників, вдосконалення виробничих процесів і не тільки, інновації — це сама суть того, ким ми є. Я щиро вітаю нашу команду із заслуженою нагородою, яка підтверджує нашу відданість та наполегливу працю кожного дня". Джаррод Сеймур, віцепрезидент Garmin та керівник відділу морського обладнання.

Garmin визнано найбільш інноваційним виробником морського обладнання 2023 року

Оцінювання номінантів здійснювала команда редакторів, письменників та видавців Soundings Trade Only та AIM Media Group, а також обрані фахівці галузі. Загалом з-поміж 28 претендентів було відзначено десять виробників, у тому числі невеликі компанії-стартапи та великі міжнародні корпорації. Компанія Garmin шостий рік поспіль потрапляє до цього престижного списку.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".