Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin отримала нагороди за інновації на CES 2024

Перегляди: 2015
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, отримала нагороди у різних технологічних категоріях за інновації, досконалий дизайн та інженерні розробки у рамках щорічної міжнародної конференції споживчої електроніки CES®, яка проходитиме у перші дні січня у Лас-Вегасі, США. Премією CES® 2024 Innovations вшановані годинники epix™ Pro та MARQ® Golfer — Carbon Edition, тричі відзначено розумний годинник Venu® 3.

Компанія Garmin отримала нагороди за інновації на CES 2024

Venu 3

Переможець у категоріях «Інновації», «Спорт та фітнес», «Доступність»

Серія пропонує велику кількість функцій для занять спортом, яскравий сенсорний екран AMOLED і тривалу автономну роботу до 14 днів. З цілодобовим відстеженням параметрів здоров’я, вдосконаленим моніторингом енергії Body Battery™, персоналізованим тренінгом сну та відстеженням періодів дрімоти годинник Venu 3 надає повний огляд здоров’я людини. Це також перший розумний годинник Garmin, за допомогою якого люди в інвалідних візках можуть відстежувати показники свого здоров’я та фізичної форми — пристрій рахує поштовхи руками, надає спеціальні тренування для виконання в інвалідному візку тощо. Для користувачів зі слабким зором передбачено режим великого шрифту для комфортного перегляду інформації на екрані. Завдяки вбудованому динаміку та мікрофону власник Venu 3 може відповідати на телефонні виклики або текстові повідомлення прямо з годинника (при підключенні до сумісного смартфона).

MARQ Golfer — Carbon Edition

Переможець у категорії «Носимі технології»

Поєднуючи преміальні матеріали, люксовий дизайн та виняткову продуктивність, створений за унікальною технологією зі 130 шарів плавленого карбонового волокна Fused Carbon Fiber™, MARQ Golfer — Carbon Edition став найлегшим та найміцнішим годинником у лінійці MARQ. Завдяки чутливому сенсорному дисплею AMOLED, куполоподібній сапфіровій лінзі, майстерно підібраним матеріалам, зручному перфорованому ремінцю FKM та автономній роботі до 16 днів цей годинник готовий до пригод і на полі для гольфу, і за його межами. Ретельно розроблений з думкою про гольфіста MARQ Golfer — Carbon Edition містить понад 43 000 попередньо завантажених полів для гольфу по всьому світу та передові інструменти, такі як віртуальний кадді, PlaysLike Distance та контури гріна.

epix Pro

Переможець у категорії «Носимі технології»

Створений для спортсменів, які вимагають найкращого, годинник epix Pro пропонує кришталево чистий сенсорний дисплей AMOLED, міцну конструкцію та винятковий час автономної роботи до 31 дня у режимі смартфункцій. З оновленим датчиком частоти серцевих скорочень, який дозволяє відстежувати продуктивність з найвищою точністю, epix Pro забезпечує комплексний моніторинг здоров’я та фізичної форми. Попередньо завантажені профілі для занять спортом, у тому числі для командних ігор, на кшталт футболу, баскетболу та інших, спонукають користувачів пробувати різні види активності. Доступний у трьох розмірах на вибір — 42 мм, 47 мм і 51 мм — пристрій забезпечує зручну посадку на зап'ясті. Світлодіодний ліхтарик та розширені навігаційні функції, серед яких технологія SatIQ™ і топографічні карти TopoActive, не дозволять заблукати у мандрах.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".