Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє Tacx NEO 3M велотренажер для домашнього використання

Перегляди: 205
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Tacx® NEO 3M, точний та потужний інтелектуальний тренажер для домашніх тренувань з прямим приводом та системою різноспрямованого руху. Новий велостанок обладнаний інтегрованими рухомими пластинами та інноваційною електромагнітною системою гальмування двигуна для забезпечення роботи віртуального маховика, за допомогою якого імітується справжня велоcипедна поїздка на вулиці на різних типах доріг і навіть на спусках. Під'єднавши Tacx® NEO 3M до застосунку Tacx Training™, можна синхронізувати тренувальні плани Garmin Connect™, брати участь у віртуальних групових поїздках, тренуватись з професійними велосипедистами WorldTour та переглядати захопливі навчальні відеоролики з найкрасивішими маршрутами та локаціями по всьому світу.

Garmin представляє Tacx NEO 3M: потужний інтелектуальний велотренажер для домашнього використання

Тренування в приміщенні нового рівня: неперевершена реалістичність і направленість на продуктивність

Tacx NEO 3M створює дивовижно реалістичне відчуття їзди у приміщенні, з розширеними можливостями для тренувань та показниками ефективності.

Система різнонаправленого руху: вбудовані у тренажер рухомі пластини переміщаються вперед та назад, створюючи відчуття, ніби ви справді катаєтесь на вулиці. Поліпшена рухливість тренажера з боку в бік, завдяки оновленій рамі, імітує природну їзду у положенні стоячи. Пластини можна вмикати та вимикати за бажанням.

Відчуття справжньої дороги: віртуальний маховик, у поєднанні з додатком Tacx Training, а також сумісними додатками сторонніх розробників, симулює катання по різних типах доріг, таких як бруківка або гравій.

Інтеграція з додатками для велосипедистів: окрім інтеграції з додатком Tacx Training, смарттренажер сумісний з іншими популярними платформами для віртуальних поїздок, таких як TrainerRoad та Zwift, усі дані потім автоматично завантажуються додаток Garmin Connect.

Імітація схилів: долайте найскладніші підйоми, тренуючись на реалістично змодельованих схилах з градієнтом до 25%, також випробуйте симуляцію спуску.

Точне вимірювання потужності: можлива погрішність при вимірюванні потужності, швидкості та частоти обертання педалей становить менше 1% в широкому діапазоні вихідної потужності, щоб задовольнити потреби велосипедистів усіх рівнів.

Готовність до спринту: цей смарттренажер забезпечує максимальну стабільність навіть під час вибухових спринтів потужністю до 2200 Вт.

Динамічна інерція: створює відчуття руху вперед відповідно до ваги велосипедиста, швидкості та ухилу.

Режим ERG: під час тренувань у цьому режимі цільові показники потужності регулюються автоматично.

Винятковий дизайн: вбудовані неодимові магніти мінімізують вібрацію та забезпечують фантастично тиху роботу велотренажера, світлодіодний різноколірний індикатор надає візуальну інформацію про силу натискання на педалі у поточний момент часу. Tacx NEO 3M не вимагає підключення до електромережі, а нова інтегрована ручка полегшує його транспортування.

Більше задоволення від катання з додатком Tacx Training

Використовуйте додаток Tacx Training на сумісному смартфоні або планшеті для того, щоб:

  • тренуватися, дотримуючись планів тренувань у Garmin Connect;
  • отримати доступ до високоякісних тренувальних відео з усього світу;
  • брати участь у тренувальних поїздках разом з професійними командами WorldTour;
  • зв'язатись з друзями по всьому світу, тренуватись та кататись разом з ними за допомогою GroupRide;
  • приєднуватись до змагань, щоб заробляти бейджі в Garmin Connect.

При покупці NEO 3M надається безкоштовна тримісячна преміумпідписка на додаток Tacx Training.

Інтелектуальний тренажер Tacx NEO 3M поставляється з уже встановленою 11-швидкісною касетою SHIMANO/SRAM і готовий до використання одразу з коробки. Новинка не потребує калібрування та легко налаштовується у програмі Tacx Training. Спеціальний адаптер (продається окремо) забезпечує безперебійне з'єднання під час, наприклад, віртуальних перегонів за допомогою технології Ethernet або Wi-Fi®.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".