Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє серію мініатюрних розумних годинників Lily 2

Перегляди: 1976
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила наступне покоління тендітних розумних годинників Lily, доповнене новими функціями для моніторингу здоров’я, занять фітнесом та зв’язку. До лінійки увійшли дві версії годинника — стандартна Lily 2 та класична Lily 2 Classic, обидві мають оновлений дизайн з металевим корпусом, прихованим електронним дисплеєм, унікальним візерунковим циферблатом та новими модними варіантами кольорів. Завдяки автономності до п’яти днів власниці нового годинника матимуть достатньо часу для користування новими функціями, такими як оцінка сну, програма для занять танцями та безконтактні платежі Garmin Pay.

Garmin представила серію Lily 2

Компактний стильний дизайн

У серії Lily 2 органічно поєднуються дизайн класичного жіночого годинника та сучасні технології. Металевий корпус обладнаний унікальним візерунковим циферблатом, на якому активується яскравий сенсорний дисплей з інтелектуальними функціями. Серія отримала модні поєднання кольорів, наприклад, кремове золото та кокос або темна бронза та шовковиця, а ремінці з італійської шкіри, нейлону чи силікону, які можна легко замінити, доповнюють елегантний образ.

Причини полюбити серію Lily 2

Моніторинг енергії Body Battery™: дізнавайтесь про рівень енергії у своєму тілі протягом дня, щоб віднайти найкращий час для активності та відпочинку.

Бали сну: годинник відстежує стадії сну, пульс, стрес, рівень кисню у крові та частоту дихання уві сні, а також надає оцінку сну за минулу ніч та рекомендації про те, як покращити свій сон.

Відстеження фізичної активності: пристрій рахує пройдені кроки, спалені калорії, хвилини інтенсивного навантаження тощо.

Спортивні програми: змінюйте тренування за допомогою вбудованих спортивних програм для кардіо вправ, йоги, силових тренувань тощо. Новий профіль для занять танцями відстежує ваш прогрес у різних танцювальних стилях, зокрема Zumba®, Afrobeat, Bollywood, EDM та Hip-Hop.

Під’єднаний GPS: під час ходьби, велопоїздок або пробіжок на свіжому повітрі під’єднайте годинник до GPS сумісного смартфона, щоб отримати точну статистику своєї активності.

Сповіщення про рух: Lily нагадає про необхідність розім’ятись після тривалого сидіння та запропонує різні типи рухів, наприклад, повороти шиї, нахили вбік, присідання та інші вправи, а також варіанти рухів у положенні сидячи.

Безконтактні платежі Garmin Pay: швидко проходьте черги на касах та оплачуйте проїзд у сумісних транспортних системах за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay та прив’язаної картки від банку-учасника (функція доступна тільки на смартгодинниках Lily 2 Classic).

Ключова інформація про здоров'я

Серія годинників Lily 2 створена для будь-якого стилю життя. Інтегрований датчик пульсу 4-го покоління реєструє частоту серцебиття з ще вищою точністю. Це дає змогу ретельніше відстежувати важливі показники здоров’я, такі як дихання, насичення крові киснем, енергетичні резерви в організмі та стрес, вдень та вночі. Після пробудження користувачки можуть ознайомитись з ранковим звітом, в якому зібрані дані про сон за минулу ніч, події у календарі, оновлення погоди та інша цінна інформація. У моменти напруження Lily 2 проведе вас через практики медитації або запропонує дихальні техніки, які можна виконати, дотримуючись аудіовізуальних інструкцій на годиннику. Попередньо встановлені спортивні профілі, такі як біг, заняття на велотренажері, йога або силові тренування дозволять ефективніше слідкувати за своєю активністю. Додаток Dance Fitness записує заняття з танців у різних стилях, включаючи Zumba, Afrobeat, Bollywood, EDM, Hip-Hop та інші. Годинник просигналізує, коли настав час для фізичної активності, та запропонує вправи у положенні сидячи та стоячи. Lily 2 обладнаний функціями для жіночого здоров'я, за допомогою яких можна відстежувати менструальний цикл і вагітність, а також отримувати рекомендації щодо фізичних вправ та правильного харчування.

Завжди у курсі подій

Електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення, що надходять на смартфон, зручно переглядати на екрані годинника Lily 2, щоб не пропустити нічого важливого. Для більшого спокою користувачок гаджети оснащені функціями відстеження та безпеки. У разі виявлення інциденту годинник надішле повідомлення з ім’ям відправника та місцеположенням завчасно встановленим контактам для екстреного зв’язку. Також при підключенні до програми Garmin Connect™ можна переглянути статистичні дані про своє здоров’я та фізичну форму, спілкуватися з друзями та брати участь у змаганнях – все повністю безкоштовно.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".