Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3

Перегляди: 873
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, розширила популярну серію картплотерів GPSMAP 723/923/1223 двома пристроями GPSMAP 1623 з унікальним 16-дюймовим дисплеєм високої роздільної здатності Full HD. Комбінована версія GPSMAP 1623 xsv, окрім підтримки карт Garmin Navionics+, інтегрованої в усю лінійку GPSMAP x3, оснащена сонарами ультрависокої чіткості Ultra HD SideVü, ClearVü, а також підтримує функції традиційного сонара CHIRP. Дисплей з технологією In-Plane Switching (IPS) характеризується винятковою чіткістю та передачею кольорів, а також відмінно читається на яскравому сонці під будь-яким кутом огляду та через поляризовані лінзи протисонцевих окулярів.

Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3

Особливості GPSMAP x3

Проста навігація: вбудовані карти Garmin Navionics+ з технологією Auto Guidance+ та щоденними оновленнями карт, які входять до річної підписки, забезпечують легку навігацію у внутрішніх та прибережних водах. Затінення рельєфу та інші преміальні функції картографії доступні на картах Garmin Navionics Vision+.

Витончений дизайн: картплотери GPSMAP x3 мають дизайнерську передню панель з тонкими рамками та скляним дисплеєм від краю до краю.

Дивовижна обчислювальна потужність: серія відрізняється високою швидкістю роботи та відгуку на запити, що покращує роботу всіх бортових датчиків та зручність роботи користувача в усій мережі.

Вбудований сонар: комбіновані версії картплотерів (моделі GPSMAP xsv) пропонують вбудовану підтримку ехолотів надвисокої чіткості Ultra HD SideVü та ClearVü з яскравими палітрами кольорів для ще простішої ідентифікації риби та структури. Також підтримується традиційний сонар CHIRP.

Підтримка LiveScope: для всебічного огляду підводних ділянок навколо човна в режимі реального часу, серія GPSMAP x3 підтримує повний асортимент сонарів Panoptix™, включно з відзначеним численними нагородами сонаром реального часу LiveScope™ (потрібен трансд’юсер; продається окремо).

Інтеграція з тролінговими моторами Force®: дозволяє прокладати маршрути та треки. На екрані картплотера можна контролювати швидкість, перевіряти рівень заряду акумулятора тощо.

Бездоганне підключення: створіть повністю адаптовану морську систему на борту з автопілотом, радаром, інструментами, камерами та іншим обладнанням за допомогою мережі NMEA 2000 та Garmin Marine. Безкоштовний додаток ActiveCaptain на сумісному смартфоні або планшеті забезпечує постійний доступ до оновлень програмного забезпечення, смартфункцій тощо.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".