Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Створи власний пункт незламності!

Перегляди: 251
Багато хто в цей час, у зв’язку з нестабільним електропостачанням, ставить собі питання: "Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?" Спробуємо стисло і доступно розглянути це питання.

У схемі живлення будинку чи квартири за допомогою АКБ та інвертора - СТЕК є ідеальним зарядним пристроєм (ЗП).

Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?

Що важливо у комплектуванні АКБ + інвертор + ЗП?

Обираючи АКБ + інвертор, не менше уваги потрібно приділити такій важливій складовій як ЗП. Річ у тім, що не завжди є можливість під'єднати ЗП, коли є електрика. Наприклад, вас може не бути вдома у цей момент або ви зайняті, або банально забули. Пристрій СТЕК можна під’єднати до АКБ і підключеного до нього інвертора не просто за допомогою клем типу «крокодил», але і клемами на постійній основі. Тобто СТЕК може постійно бути під’єднаним до АКБ і не потребує відключення.

Варто зазначити, що СТЕК має дуже низький струм розряджання 1А на місяць. Тому в умовах відсутності електропостачання він не призведе до розряджання АКБ, як це буває з іншими ЗП. До того ж він має енергонезалежну пам’ять і у випадку вимкнення електропостачання запам’ятає останній обраний режим. Тобто при ввімкненні електрики зарядний пристрій увімкнеться автоматично і продовжить заряджати АКБ у попередньому режимі.

АКБ + інвертор + СТЕК

Отже, збираємо схему АКБ + інвертор + СТЕК, вмикаємо СТЕК в розетку, під’єднуємо до АКБ, обираємо режим заряджання, а далі можна не стежити за заряджанням! СТЕК зарядить до максимуму АКБ і перейде в режим підтримання заряду, витрачаючи на це практично мінімум електроенергії (як зарядка для смартфона).

Зарядний пристрій СТЕК має датчик температури, який відстежує його нагрівання. Якщо нагрівання наближується до високої позначки, то ЗП не вимикається, він лише знижує струм заряду та продовжує заряджання АКБ. Корпус СТЕК є водночас і радіатором, тобто відводить тепло. До того ж він виготовляється з особливого ударостійкого пластику, який здатний витримати навіть наїзд легкового авто. Тож не переймайтесь, якщо на дотик СТЕК здаватиметься гарячим, — це нормальний його стан на піку роботи. Просто під'єднайте зарядний пристрій і займайтесь своїми справами. Можете не хвилюватись — все буде надійно і безпечно*. 

Не дарма СТЕК надає від 2 до 5 років гарантії на свої прилади.

АКБ + інвертор + СТЕК

СТЕК — НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ РОЗУМНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ.

*перед використанням обов’язково ознайомтеся з інструкцією та технікою безпеки у роботі з електроустаткуванням.

Задайте питання:

Спасибі! Ваше повідомлення було відправлене. Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше. Введіть правильну відповідь Captcha.