Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує велорадар заднього огляду Varia RCT715

Перегляди: 95
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Varia™ RCT715 – велосипедний радар заднього огляду з вбудованим відеореєстратором та задньою фарою.

«Протягом багатьох років велосипедисти з усього світу довіряють нашим радарам заднього огляду Varia, які допомагають їм покращити інформованість про наближення транспортних засобів у поїздках. Сьогодні ми раді представити нову модель RCT715 у лінійці пристроїв, які фактично стали обов'язковими продуктами безпеки для велосипедистів», – коментує Ден Бартел (Dan Bartel), віцепрезидент Garmin з глобальних споживчих продажів. «Велосипедист вирушатиме у дорогу, знаючи, що вбудована у пристрій Varia RCT715 задня фара сповіщатиме зустрічні автомобілі про його присутність на дорозі, а вбудований відеореєстратор постійно робитиме відеозапис оточення на дорозі та надаватиме відеодокази інциденту у разі потреби».

Garmin анонсує велорадар заднього огляду Varia RCT715

Нові функції велорадару Varia RCT715:

  • Вбудований відеореєстратор: знімає чітке відео у високій роздільній здатності до 1080p зі швидкістю 30 кадрів за секунду.
  • Автоматичний запис інциденту: у разі виявлення аварії пристрій автоматично збереже кадри до, під час та після події.
  • Додаток Varia: забезпечує легкий доступ до відеозаписів, дозволяє передавати відео та налаштовувати параметри камери, наприклад, задавати дані, що накладатимуться на відеозапис.

Varia RCT715 продовжує надавати неперевершені функції безпеки їзди на велосипеді від Garmin, зокрема:
  • Максимальна інформованість: візуальні та звукові сповіщення попереджають про транспортні засоби, що наближаються позаду на відстані до 140 метрів.
  • Відмінна видимість: задній ліхтар радара видно на відстані до 1.6 км, що надає водіям можливість побачити велосипедиста до того, як радар побачить автомобіль.
Новий велосипедний радар Garmin Varia RCT715 має декілька варіантів безпровідного підключення – його можна використовувати у парі з сумісним велокомп’ютером Garmin Edge®, розумним годинником Garmin або додатком Varia app для смартпристроїв. У поєднанні з сумісним смартфоном радар синхронізується з деякими сторонніми додатками, на кшталт Ride with GPS та інших, для накладання сповіщень радара на карти.

Велорадар забезпечує до 4 годин роботи від батареї з радаром та задньою фарою на максимальній яскравості або у режимі нічного спалаху, а також до 6 годин з радаром та фарою у режимі денного спалаху – і все це при безперервному записі відео у 1080p.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".