Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсувала нове ПЗ для низки своїх годинників та велокомп’ютерів

Перегляди: 471
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення програмного забезпечення для годинників Enduro 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Venu® та інших, а також для велокомп'ютерів Edge® 540, 840 та 1040. Нові версії прошивки пропонують ще більше можливостей для ваших сумісних пристроїв.

Garmin оновлює ПЗ для низки своїх смарт-годинників і велокомп’ютерів

Що нового

  • Оцінка витривалості: розраховує вашу здатність витримувати тривалі навантаження. За допомогою цієї функції ви зможете краще розуміти, як заняття спортом впливають на розвиток вашої загальної витривалості.
  • Бали підйому Hill Score: визначає вашу здатність бігти в гору, вимірюючи бігову силу на крутих підйомах та витривалість на довгих дистанціях підйому. Також оцінює прогрес з часом на основі показника VO2 max та історії тренувань.
  • Карти м'язів: тепер огляд залучених м'язів доступний не лише у програмі для силових тренувань, а й у додатках HIIT, кардіо та пілатесу. Після тренування статистику можна переглянути у Garmin Connect™.
  • Новий додаток "Тренування": полегшує організацію тренувань для всіх видів спорту. Тут ви можете знайти та впорядкувати ваші щоденні рекомендовані тренування, тренування, які ви створили самостійно або завантажили з Garmin Connect. Крім того, у додатку зібрана історія тренувань, яку можна переглядати безпосередньо на розумному годиннику.
  • Затінення рельєфу: допомагає краще орієнтуватися на місцевості. На 3D-карті з кольоровим та топографічним затіненням легше розпізнати круті ділянки, де просуватися важче, або більш пологі ділянки.
  • Вдосконалені групові поїздки GroupRide: легко створюйте маршрут у Garmin Connect і додайте спеціальний код, яким можна поділитися з іншими велосипедистами у групі, які використовують сумісний велокомп’ютер Edge. Це дає змогу учасникам заїзду бачити та проїжджати один і той самий маршрут без підключення один до одного у Garmin Connect.
  • Нічний режим Red Shift: змінює колір дисплея на відтінки червоного для кращої адаптації до темряви та зменшення можливого негативного впливу на цикл сну.
  • Ігрова активність: інтеграція з додатком Garmin GameOn™ надає біометричні дані, які допомагають геймерам краще зрозуміти свою оптимальну зону стресу, планувати перерви за допомогою функції Garmin Power та переглядати рівень енергії Body Battery™ у своєму тілі.
  • Накладення мап погоди: функція надає інформацію про опади, хмарність, температуру та вітер. Дані про погоду можна отримати лише тоді, коли смартфон підключений до мережі Інтернет.
  • Прогноз кльову риби: дозволяє краще підготуватись до риболовлі. Функція надає інформацію про найкращий час доби для ловлі риби в обраний день, а також щоденну оцінку сприятливих умов для кльову.

Безкоштовні оновлення програмного забезпечення почали надходити на сумісні годинники та велокомп’ютери Garmin. Встановити нові версії ПЗ можна увімкнувши автоматичне оновлення на своєму пристрої або за допомогою програми Garmin Express™ для ПК. Переглянути повний список функцій для сумісних пристроїв можна за посиланням.

Нейлонові ремінці UltraFit

Популярні нейлонові ремінці UltraFit, виготовлені з еластичного двошарового антимікробного нейлонового матеріалу, який пропускає вологу, тепер доступні для більшої кількості розумних годинників Garmin. Особливістю цих ремінців є легкість, м'якість та зручність у носінні, а також ідеальна посадка для кожного унікального розміру зап'ястя. Наразі доступні три розміри ремінців QuickFit чорного або сірого кольору: 20 мм, 22 мм і 26 мм. Швидкозмінні ремінці (сумісні з Forerunner, Venu та іншими) пропонуються у чорному кольору розміром 18 мм, 20 мм і 22 мм.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".